Matra Communication-Egt S.A.
Contactgegevens Matra Communication-Egt S.A.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Matra Communication-Egt S.A.: address, phone, fax, email, website, opening hours
Matra Communication-Egt S.A.
Regio (region): Belgium, België
Adres (address): Rue de la Grenouillette 2b, B-1130 Bruxelles, België
Telefoon (phone): (02) 2476811 (02) 2476811
Fax (fax): (02) 2476840 (02) 2476840
E-Mail: [email protected]
Website: www.matranortel.com
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Matra Communication-Egt S.A.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Matra Communication-Egt S.A."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Matra Communication-Egt S.A."? - Contact us!
We found such data of Matra Communication-Egt S.A., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Matra Communication-Egt S.A.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Matra Communication-Egt S.A.
Products information Matra Communication-Egt S.A.
Producten die in Matra Communication-Egt S.A. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor Matra Communication-Egt S.A. Addition kinds of activities for Matra Communication-Egt S.A.
395299. Loodpotloden en kunstgoederen, nec | Lead pencils and art goods, nec
50630306. Telefoon en telegraaf draad en kabel | Telephone and telegraph wire and cable
56990403. Dressmakers, custom | Dressmakers, custom
94410000. Administratie van sociale en mannelijke programma's | Administration of social and manpower programs
96319902. Irrigatie district: overheid, niet-opererende | Irrigation district: government, nonoperating
Werken bij Matra Communication-Egt S.A.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Matra Communication-Egt S.A.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Matra Communication-Egt S.A.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Matra Communication-Egt S.A.. Looking for open vacancies in other companies
-
Mechanieker -2 ploegen (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zoeken een mechanieker om in te staan voor het mechanisch onderhoud: het smeren, schoonmaken, aandraaien, bijstellen, vervangen van onderdelen. Dit doe je bij de klanten van het bedrijf, zowel preventief als curatief.
-
Ervaren snoeier / tuinman (DEURNE)
Regio: DEURNE
Bedrijf: XTRA INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zijn wij op zoek naar een ervaren tuinman. Je zal instaan voor het onderhoud en aanleg van tuinen Je zal vaak instaan voor snoeiwerk Belangrijk: sluitingsperiode: januari - februari
-
Exclusieve huishoudhulp ( M/V) te Deurle 12u/week (DEURLE)
Regio: DEURLE
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve Home Manager. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden, schoonmaken,strijken, dagdagelijkse taken ,kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 12u/week voor een gastgezin wonende in Deurle U komt terecht in een gastgezin waar u zal schoonmaken,strijken,en dagdagelijkse taken vervullen.Je neemt initiatief, bent stipt, oog voor detail en werkt grondig. U bent een echte Home manager en heeft respect voor de materialen! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Jobstudent Bon'Ap Sint-Truiden (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Meat&More
Type: Studentenjob
Functieomschrijving Je bedient elke klant steeds met een glimlach. Je hanteert de kassa en betalingsmiddelen. Je bedient klanten aan het broodjesmeubel en produceert traiteurproducten zoals salades en kant-en-klare maaltijden. Je reinigt jouw werkruimte volgens de geldende regels. Met vragen kunnen onze klanten ook bij jou terecht.
-
Jobstudent administratie & selectie (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: t-interim Geel
Type: Studentenjob
Je staat mee in ter ondersteuning van de vaste werknemers op kantoor om zo de dagelijkse werking te kunnen garanderen. Administratieve taken zullen ook deel uitmaken van je takenpakket Je gaat mee op zoek naar de ideale match tussen kandidaat & vacature Bedrijfsprofiel: t-groep is de 5e grootste HR-dienstverlener in België, gekend voor zijn merken t-interim, Amplo en Ascento. Onze ambitie is een waardevolle partner te zijn voor onze klanten en kandidaten, én een specialist op het vlak van human resource management. Door Dankzij de integratie van verschillende activiteiten binnen één groep is onze dienstverlening kwalitatief en efficiënt. Dankzij Bij onze 75 kantoren en meer dan 500 experten in België staat een persoonlijke aanpak centraal.
-
Jobstudenten winkelbediende bakkerij (Regio Leuven)
Regio: Regio Leuven
Bedrijf: I M & S
Type: Studentenjob
Klanten verderhelpen in de bakkerij; Rekken aanvullen; Onderhoud van de winkel.
-
STUDENT - ANIMATIES SCHWEPPES (Regio Turnhout)
Regio: Regio Turnhout
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept werd 29 jaar geleden geboren en is sindsdien uitgegroeid tot een vaste waarde in de Fieldmarketingsector. Onze expertise ligt in het verhogen van merkbekendheid, visibiliteit en verkoop. Heb je altijd al deel uit willen uitmaken van een jong, dynamisch team ? Dan is Schweppes Orangina zeker iets voor jou! WIJ ZOEKEN: Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van animatrices/animateurs om aan de hand van leuke degustaties de nieuwe producten van Schweppes te introduceren op de winkelvloer. Het is belangrijk om tijdens de hele periode vrij te zijn, telkens op vrijdag en zaterdag.
-
Lasser - metaalbewerker (BISSEGEM)
Regio: BISSEGEM
Bedrijf: vind! Kortrijk
Type: Vaste Job
Samen met je collega's sta je in het atelier in voor de bewerking van de stukken. Dit is een zeer uitgebreid proces en kan gaan over lassen, ponsen, plooien, draaien, frezen, (de)monteren, e.d. Gezien het gaat om stukwerk, werk je hierbij steeds vanop een plan. Je denkt mee met de klant om de artikelen zo efficiënt en correct mogelijk af te leveren.
-
Verkoper van nieuwbouwprojecten (met geldig BIV-nummer) (BACHTE-MARIA-LEERNE)
Regio: BACHTE-MARIA-LEERNE
Bedrijf: Jobmatch Gent
Type: Vaste Job
Je begeleidt de potentiële klant naar een concreet aanbod voor de aankoop van zijn nieuwbouw woning of appartement. Je overtuigt de klant van het vakmanschap en de kwaliteit van onze projecten. Je organiseert, bezoeken aan werven en modelwoningen, eventuele infoavonden en opendeurdagen. Je stelt de verkoopdocumentatie samen en houdt de project- databases en website’s up to date. Je sluit verkoopovereenkomsten af. Je bespreekt je dossiers met onze opdrachtgevers/promotoren, hun project managers en technische diensten.
-
Customer service medewerker - Dublin (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: CAREERTROTTER
Type: Vaste Job
Werken in Dublin, Ierland Je gaat werken in Dublin als Nederlandstalige customer service medewerker voor een van de snelst groeiende werkgevers in Ierland. Onze klant biedt superieure klantendienst en IT-support aan voor een paar van de snelst groeiende merken wereldwijd. Je gaat werken in Dublin en daarnaast verdien jij een salaris van €28.000 bruto per jaar en een fantastisch relocatiepakket, dus lees snel verder! Wat ga je doen in deze baan? Als customer service medewerker in Dublin ben jij verantwoordelijk voor de volgende taken: Je neemt telefoontjes aan, beantwoordt e-mails en probeert, indien mogelijk, technische support aan te bieden 1e-lijn technische support bieden aan alle klanten en problemen die niet opgelost kunnen worden escaleren Controleren en bijhouden van de database Uitstekende technische ondersteuning leveren is ten alle tijden van groots belang Voor wie ga je werken? Onze klant is een Iers succesverhaal dat langzaam begonnen is, maar de laatste jaren enorm hard gegroeid is. Onze klant helpt snel groeiende internationale merken door voor hen de klantendienst te verzorgen en technische support aan te bieden. Onze klant heeft het hoofdkantoor in Cork, maar heeft ook een supergaaf kantoor in Dublin. In de laatste vier jaar zijn zij van 300 medewerkers naar meer dan 2000 medewerkers gegroeid. Werken in Dublin voor deze werkgever is een ideale eerste stap naar een veelbelovende carrière. Waar zijn wij naar op zoek? Wil jij de nieuwe customer service medewerker worden, dan moet je voldoen aan de volgende vereisten: Uitstekende beheesing van de Nederlandse taal Goede beheersing van de Engelse taal Uitstekende communicatieve vaardigheden zowel schriftelijk als mondeling Minimaal 6 maanden ervaring in IT support/customer service Redelijke basiskennis van IT Logisch nadenken en probleemoplossende vaardigheden Waar ga je werken? Als customer service medewerker ga je werken in Dublin, de hoofdstad van Ierland. Dublin is vanuit Nederland goed te bereiken met meerdere dagelijkse vluchten. Het staat bekend als een stad waar menig Nederlander is begonnen met werken in het buitenland, iets wat voor velen waarschijnlijk wel de beste move voor hun carrière is geweest, want Dublin wordt ook wel “The Silicon Valley of Europe” genoemd. Verder is het een enorm leuke stad met supergezellige pubs en met mooie natuur om de stad heen. Sollicitatieprocedure en salaris Wil jij de nieuwe customer service medewerker in Dublin worden zul je een sollicitatieproces van 3 stappen doorlopen. Een snelle screening via de telefoon, gevolgd door een beoordeling van je talenkennis en IT-kennis, en tot slot heb je een sollicitatiegesprek via Skype. Krijg je de baan, dan is het salaris voor customer service medewerker €28.000 bruto per jaar. Ook krijg je 2 weken betaalde accomodatie wanneer je begint, zodat je tijd hebt om je eigen plek te vinden. Verder kun je nog bonussen krijgen en werk je in een van de coolste kantoren van Dublin! Heb jij interesse in deze customer service vacature en denk je dat wonen en werken in Dublin iets is voor jou, Soliciteer vandaag nog! Heb je nog vragen dan kan je altijd ons bellen via +353 15 24 24 20.
-
Solution Designer - Tijdelijk (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: V-IT
Type: Zelfstandige activiteit
De Solution Designer Netwerk en Security valt onder de directie Change Support en rapporteert aan de competence center manager support. Deze solution designer is binnen zijn domein Change Support verantwoordelijk voor het uitwerken van een oplossings-architectuur en designs in een project context. De solution designer staat vanuit zijn domein de enterprise architect bij in het in kaart brengen en beheersbaar houden van het ICT landschap. Hiernaast geeft hij/zij in samenwerking met de Productowner Security advies om de werking van de organisatie d.m.v. het IT landschap verder te optimaliseren en standaardiseren. Als autoriteit en aanspreekpunt binnen zijn/haar domein, verzekert hij/zij dat de architectuur keuzes binnen de projecten kwalitatief en uniform worden gedocumenteerd en architecturale beslissingen in lijn zijn met de ICT strategie. Daarnaast zijn ze ook coherent en bevatten ze de juiste mix tussen korte en lange termijn beslissingen, gebaseerd op best practices. We zoeken iemand die sterk coachend en adviserend optreedt door de juiste vragen te stellen en uit te dagen, steeds vanuit het algemene bedrijfsbelang, en daardoor soms ingaande tegen individuele belangen of silo werking.
-
VERKOPER / VERKOOPSTER SLAGERIJ (Flexi) (KORTENAKEN)
Regio: KORTENAKEN
Bedrijf: KEURSLAGERIJ NIJNS
Type: Flexijob
Voor onze moderne, ambachtelijke keurslagerij zijn we op zoek naar een verkoper. Je hebt volgende taken: Bedienen van onze klanten; Kassawerk; Aanvullen van toonbank. ...
Zoek naar antwoorden van Matra Communication-Egt S.A. in sociale netwerken
Look for responds of Matra Communication-Egt S.A. in social networks
Lees alle opmerkingen voor Matra Communication-Egt S.A.. Laat een reactie achter voor Matra Communication-Egt S.A.. Matra Communication-Egt S.A. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Matra Communication-Egt S.A.. Leave a respond for Matra Communication-Egt S.A.. Matra Communication-Egt S.A. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Matra Communication-Egt S.A. op de google maps. Adres en contacten Matra Communication-Egt S.A. Location of Matra Communication-Egt S.A. on the google maps. Address and contacts of Matra Communication-Egt S.A.
Andere gerelateerde bedrijven als come Matra Communication-Egt S.A. Matra Communication-Egt S.A.: Nestor Company NV | OOLS HILDE | NetUSE | MULTI-MIX NV | Solio B.V.B.A.
Other related companies as Matra Communication-Egt S.A.: Nestor Company NV | OOLS HILDE | NetUSE | MULTI-MIX NV | Solio B.V.B.A.
Matra Communication-Egt S.A. is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio Belgium, België. De volledige naam van het bedrijf is Matra Communication-Egt S.A., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05827392578. Het bedrijf Matra Communication-Egt S.A. bevindt zich op het adres: Rue de la Grenouillette 2b, B-1130 Bruxelles. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 458,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 120,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Producten gemaakt in Matra Communication-Egt S.A. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Matra Communication-Egt S.A. is Diversen Detailhandel, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Matra Communication-Egt S.A. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Matra Communication-Egt S.A., openstaande posities, locatie van Matra Communication-Egt S.A. op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
Matra Communication-Egt S.A. is a company, that was registered 1997 in Belgium region, Belgium. Full name of company is Matra Communication-Egt S.A., company assigned to the tax number BE05827392578. The company Matra Communication-Egt S.A. is located at the address: Rue de la Grenouillette 2b, B-1130 Bruxelles. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 458,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 120,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Products created in Matra Communication-Egt S.A. were not found.
The main activity of Matra Communication-Egt S.A. is Miscellaneous Retail, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Matra Communication-Egt S.A. is not available. You also can look at reviews of Matra Communication-Egt S.A., open positions, location of Matra Communication-Egt S.A. on the map. For more information, write us to email [email protected]
