LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT
Contactgegevens LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT: address, phone, fax, email, website, opening hours
LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DU BROEK 12B; 1070; ANDERLECHT, België
Telefoon (phone): 25241108 (+32-25241108) 25241108 (+32-25241108)
Fax (fax): +32 (57) 246-31-36 +32 (57) 246-31-36
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT"? - Contact us!
We found such data of LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT
Products information LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT
Types de Clubs: Tennis de Table.
Product categorie (product category): Clubs de sport
Aanvulling soorten activiteiten voor LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT Addition kinds of activities for LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT
769914. Reparatie van landbouwmachines | Agricultural equipment repair services
14999900. Diverse niet-metaalhoudende mineralen, nec | Miscellaneous nonmetallic minerals, nec
36259916. reostaten | Rheostats
36459900. Woonverlichtingstoestellen, n.v. | Residential lighting fixtures, nec
36769902. Thermistoren, behalve temperatuursensoren | Thermistors, except temperature sensors
39539903. Letters (markeringsapparaten), metaal | Letters (marking devices), metal
41110303. Intra-luchthaven, regelmatige route | Intra-airport, regular route
91990401. Overheid, federale overheid | General government, federal government
Werken bij LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT. Looking for open vacancies in other companies
-
Assistent montage - CW Mechelen (NMBS) (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: NMBS
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
Werk je graag in team, is veiligheid voor jou topprioriteit en hou je van fysieke uitdagingen? Dan ben jij misschien de persoon die we zoeken! We zijn op zoek naar meerdere assistenten montage met notie van mechanica en/of elektriciteit en/of schrijnwerk om onze Centrale Werkplaats te versterken! Je zorgt er samen met je team voor dat onderdelen van reizigerstreinen worden gedemonteerd en gemonteerd.
-
Naaier/Naaister (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: SYNERGIE INTERIM GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Jouw werkzaamheden bestaan uit het stikken, met een industrieel naaimachine, van industriële producten (liner producten). Daarnaast zal het ook voorkomen dat wanneer er minder naaiwerkzaamheden zijn, je meedraait in de productie, bij de inspectie en het snijden van stoffen.
-
INPAKMEDEWERKER VOEDINGSSECTOR - GOEDE VERLONING ! M/V (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: FORUM JOBS WAREGEM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een voedingsbedrijf in groot Waregem zijn we op zoek naar goede inpakkers (m/v) om een volledige productielijn op te volgen. Jobinhoud: inpakken van verschillende producten voor de voedingssector. Fijn en nauwkeurig werk. Affiniteit met de sector is een groot pluspunt! Kennis en/of ervaring van banket-chocolaterie-patisserie is mooi meegenomen. DAGWERK: - Januari tem juni: 34u/week (vrijdag ben je thuis) - Juli tem december: 44u/week (7-16h30, vrijdag tot 15h30)
-
Studenten (18+) - orderpicken - zomervakantie - Grobbendonk (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
Voor een logistiek bedrijf in Grobbendonk zijn wij op zoek naar gemotiveerde jobstudenten die kunnen werken tijdens de zomervakantie. Je voert algemeen magazijnswerk uit en werkt in dagdienst/2 ploegen.
-
VERKOOP/BEDIENDE (MAASMECHELEN)
Regio: MAASMECHELEN
Bedrijf: ABCIS
Type: Studentenjob
Je bent verantwoordelijke voor de verkoop en organisatie van een kleinhandel. Je doet de nodige bestellingen en controleert deze ook. Hiernaast doe je ook de nodige administratie zoals - de boekhouding - klantenbeheer - Stockbeheer - uurrooster - algemene administratie Op termijn sta je ook in voor de vertegenwoordiging van de zaak (klanten bezoeken).
-
Kelner (SINT-MICHIELS)
Regio: SINT-MICHIELS
Bedrijf: DE TRUTSELAAR
Type: Studentenjob
Je helpt mee met de bediening, tafels afruimen, drank en eten inzetten, afrekenen
-
DIAMANTSLIJPER (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Antwerpse Diamantsector
Type: Vaste Job
Als diamantslijper ben je verantwoordelijk voor het slijpen van fantasie en ronde stenen.
-
Projectleider (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: NEWPOINT PROFESSIONALS
Type: Vaste Job
Voor onze klant, een bedrijf actief in de chemische industrie, zoeken we momenteel een Projectleider. Het betreft hier kleine projecten bestaande uit onder andere: vaten, pompen, pijpwerk, staalwerk en fundatie. Dit vertrekkende van P&ID, pijpklasse, specificaties, standaarden in een bestaande installatie. Als Projectleider ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het volledige project: basic, detail engineering, aankoop en constructie. Je werkt nauw samen met een bestaand project team, onderhoudsdiensten en productie. Je krijgt een pakket van meerdere kleine projecten. Takenpakket als project coördinator: Scope analyse en budget raming. Project planning, rapportering en opvolging. Budget raming, rapportering en opvolging. Coördinatie tussen interne klant, interne of externe engineering bureel, andere diensten. Overdracht van het project en asbuilt ( laten ) maken van de on site documentatie. - Actief toepassen van het veiligheid beleid: in het design van de nieuwe installaties. bij het samenstellen van de lastenboeken. bij opdracht besprekingen met de aannemers. tijdens constructie werkzaamheden. Takenpakket als project ingenieur elektromechanica piping en civiele werken: - Opstellen van lastenboeken en specificaties voor: aankoop van roterende en statische equipment. extern uitbestede engineering zoals onder andere civiele engineering zowel staal als beton, pipe stress-berekeningen, Notified Body. - Constructie werkzaamheden zoals onder andere: civiel staal en beton. piping. plaatsen en monteren roterende en statische equipment. - Analyse van de offertes en opmaken van technisch vergelijk voor equipment en uitvoerings contracten. - Verschaffen van assistentie en advies op de bouwplaats. - Opvolgen van de werf. - Indien nodig de rol van constructie supervisor voor korte perioden mee opnemen.
-
BIJVERDIENSTE Verpleegkundige (Lier-Rumst) - Zelfstandige basis (Regio Lier-Heist o/d Berg)
Regio: Regio Lier-Heist o/d Berg
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
X-Care is een uitzendkantoor met een focus op de zorgsector. Kleinschaligheid en een persoonlijke aanpak zijn onze troeven. Voor een van onze klanten, een ziekenhuis uit regio Mechelen, zijn wij momenteel op zoek naar verpleeg- en zorgkundigen, die naast hun vaste job ervaring willen opdoen in een andere werkomgeving. Geef ons door wanneer je beschikbaar bent en welke afdelingen je verkiest en wij schakelen je in op basis van jouw voorkeuren.
-
Advocaat Publiek Recht (min. 1 jaar ervaring), kantoor Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: VERBIST ADVOCATEN
Type: Zelfstandige activiteit
Verbist Advocatuur zoekt een (junior) advocaat met een sterke interesse in het publiek recht, en in het bijzonder het omgevingsrecht, voor een duurzame versterking van haar team. Je behandelt onze kantoordossiers van A tot Z, zowel bij het adviseren, het onderhandelen als het procederen speel jij een belangrijke rol; Je hebt op regelmatige wijze rechtstreeks contact met de cliënten; Wanneer een dossier gepleit moet worden, word je hiervoor zelfstandig of in team ingezet; Je werkt je in verschillende materies in binnen het publiek en administratief recht en houdt de relevante wetgeving en rechtspraak nauwgezet bij; Je draagt de expertise van het kantoor uit door (afhankelijk van jouw interesse en ervaring) opleidingen te geven, gespecialiseerde evenementen bij te wonen of rechtsleer te publiceren.
-
Mystery Shopper (SINT-JORIS-WINGE)
Regio: SINT-JORIS-WINGE
Bedrijf: M-Eye
Type: Werfreserve
Als Mystery shopper ga je voor ons de service evalueren bij onze klanten. Dit doe je aan de hand van een specifiek scenario en op een specifieke dag. Na jouw bezoek dien je online een checklist in te vullen.
-
medewerker broodjeszaak (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: BAGETEL
Type: Flexijob
Broodjes maken, Voorbereidend werk (groenten snijden,..) Afwas Winkel in orde houden
Zoek naar antwoorden van LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT in sociale netwerken
Look for responds of LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT in social networks
Lees alle opmerkingen voor LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT. Laat een reactie achter voor LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT. LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT. Leave a respond for LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT. LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT op de google maps. Adres en contacten LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT Location of LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT on the google maps. Address and contacts of LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT
Andere gerelateerde bedrijven als come LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT: E-Tech BVBA | NECKERMANN | MAINGHAIN | DOMINIQUE VERMER | A W S BVBA
Other related companies as LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT: E-Tech BVBA | NECKERMANN | MAINGHAIN | DOMINIQUE VERMER | A W S BVBA
LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06228668212. Het bedrijf LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT bevindt zich op het adres: RUE DU BROEK 12B; 1070; ANDERLECHT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 937,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 396,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Clubs de sport. Lijst met producten zijn Types de Clubs: Tennis de Table..
De hoofdactiviteit van LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT is Depotinstellingen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT, openstaande posities, locatie van LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT op de kaart.
LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT, company assigned to the tax number BE06228668212. The company LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT is located at the address: RUE DU BROEK 12B; 1070; ANDERLECHT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 937,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 396,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Clubs de sport. List of products are Types de Clubs: Tennis de Table..
The main activity of LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT is Depository Institutions, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT is not available. You also can look at reviews of LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT, open positions, location of LES PECHEURS DE L'ORPHELINAT on the map.
