DAMOVO BENELUX SA
Contactgegevens DAMOVO BENELUX SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DAMOVO BENELUX SA: address, phone, fax, email, website, opening hours
DAMOVO BENELUX SA
Regio (region): Bruxelles, België
Adres (address): 1130-Bruxelles, België
Telefoon (phone): 02-708.82.50 (+32-02-708.82.50) 02-708.82.50 (+32-02-708.82.50)
Fax (fax): 02-708.83.00 (+32-02-708.83.00) 02-708.83.00 (+32-02-708.83.00)
E-Mail: n\a
Website: www.damovo.be
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DAMOVO BENELUX SA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DAMOVO BENELUX SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DAMOVO BENELUX SA"? - Contact us!
We found such data of DAMOVO BENELUX SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DAMOVO BENELUX SA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DAMOVO BENELUX SA
Products information DAMOVO BENELUX SA
Producten die in DAMOVO BENELUX SA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor DAMOVO BENELUX SA Addition kinds of activities for DAMOVO BENELUX SA
07210301. Ziektebeheersdiensten bezorgen | Crop disease control services
14799903. Celestietwinning | Celestite mining
20240203. Sherbets, zuivel gebaseerd | Sherbets, dairy based
20330105. Geurstoffen, tomaat: verpakt in blikjes, potten, enz. | Seasonings, tomato: packaged in cans, jars, etc.
33160000. Koude afwerking van staalvormen | Cold finishing of steel shapes
34430800. Ruiten en troggen | Chutes and troughs
37320210. Skiffs, gebouw en reparatie | Skiffs, building and repairing
38259900. Instrumenten om elektriciteit te meten, nv | Instruments to measure electricity, nec
38410407. Houders, chirurgische naald | Holders, surgical needle
47299900. Passagiersvervoer regeling, nec, nec | Passenger transportation arrangement, nec, nec
Werken bij DAMOVO BENELUX SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DAMOVO BENELUX SA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DAMOVO BENELUX SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DAMOVO BENELUX SA. Looking for open vacancies in other companies
-
Customer Service Medewerker | Goede kennis Duits | Lommel (LOMMEL)
Regio: LOMMEL
Bedrijf: OFFICETEAM
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging binnen de customer service? Spreek jij vloeiend Duits, ben jij klantgericht en een ware teamplayer? Wij hebben de ideale opportuniteit voor jou. Voor onze klant, een sterk groeiende onderneming te Lommel, zoeken wij momenteel een communicatieve customer service medewerker met een grondige kennis van het Duits! Takenpakket: Je bent het aanspreekpunt voor zowel interne als externe klanten; Je voorziet hen van de nodige informatie in verband met de producten; Je behandelt de inkomende klachten en voorziet een oplossing; Je registreert de klachten in het systeem en handelt deze volledig af; Je verwerkt orders tegen het vooropgestelde tijdstip; Je bent ook verantwoordelijk voor voorraadbeheer en geeft deze door aan de Planning; Je bereidt de facturatie voor, controleert en verstuurt ze; Je doet ook de volledige agendabeheer, plant afspraken in en communiceert deze naar de nodige afdelingen; Je zorgt ervoor dat alles administratief correct verwerkt is. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring
-
Monteur-Elektricien (regio Kempen-Limburg) (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: IMPACT
Type: Interim met optie "vast werk"
De nadruk ligt op elektrische montage op locatie. Je werkt in teamverband aan een project voor een klant. Is het afgelopen, krijg je meteen een nieuw project toegewezen. Aan variatie alvast geen gebrek.
-
TEAMLEIDER M/V (Regio Waasland)
Regio: Regio Waasland
Bedrijf: APPRO
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een logistiek bedrijf in regio Waasland, zijn wij op zoek naar een teamleider. Als teamleider beschik je over een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Heb je een soortgelijke ervaring binnen de logistieke sector en kan je een team motiveren? Dan ben jij de kandidaat die wij zoeken! Je verantwoordelijkheden voor deze functie zijn: als teamleider ben je verantwoordelijk voor het in ontvangst nemen van goederen en de bevoorrading van je afdeling. motiveren en evalueren van je teamleden. problemen analyseren en contacten onderhouden met andere afdelingen.
-
Poetshulp Zonhoven (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: PUUUR HASSELT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Huishoudhulp in Beveren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: OZ - Huishoudhulp
Type: Dienstenchequebaan
FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.
-
Jobstudent (MIDDELKERKE)
Regio: MIDDELKERKE
Bedrijf: Kruidvat
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken? Waar vind je dat nog: een studentenjob waar geen dag hetzelfde is? Waar je samen met leuke collega’s iedere werkdag tot een succes maakt? En waar je ook nog een aardig centje verdient? Bij Kruidvat! Van schappen vullen en netjes houden tot klanten helpen en kassa draaien: jij draait je hand daar niet voor om. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat de klanten tevreden en met een goed gevulde tas vol Kruidvat-producten de winkel uit lopen! Zo leer je ook nog eens enorm veel. En als het je bevalt, dan blijf je na je studentenjob toch gewoon bij ons werken? Voor enthousiaste initiatiefnemers die graag bijleren, hebben wij altijd plek. Je krijgt bij ons bovendien ook alle mogelijkheden om door te groeien.
-
student (WERCHTER)
Regio: WERCHTER
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in regio Leuven zijn we op zoek naar studenten die graag een centje willen bijverdienen. Je begeeft je in regio Leuven naar een of meerdere posten om schoon te maken het betreft de schoonmaak van kantoorruimtes, sanitair, keuken,...
-
Dossierbeheerder voor kantoor met meerdere vestigingen - Gits (HOOGLEDE)
Regio: HOOGLEDE
Bedrijf: Austin Bright
Type: Vaste Job
Voor deze uitgegroeide familiale omgeving gaan we op zoek naar een kandidaat met motivatie en goesting om bij te leren. Heb jij ambitie om te groeien naar allround dossierbeheerder of ben je klaar voor de volgende stap je in carrière? Dan ben je hier alvast aan het goede adres! Dossierbeheerder/ Accountant - Je Functie: Je zal je eigen dossiers volledig van A-Z afwerken. Op termijn zal je ook de besprekingen met klanten voor jouw rekening nemen! Je werkt heel nauw samen met de vennoten die je dossiers superviseren. Zo kan je op korte termijn veel bijleren en heb je steeds een klankbord waar je kan op terugvallen. Je bent het aanspreekpunt bij uitstek van je klanten. Ze kunnen naar jou toekomen met al hun vragen en ook voor advies inzake diverse aangelegenheden kunnen ze bij jou terecht.
-
Senior Java Web Developer (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: aariXa
Type: Vaste Job
Ben jij de developer die op zoek is naar leuke projecten, uitdagingen, nieuwe technologieën,… En dit liefst binnen een bedrijf waar je je thuis voelt? Wil je je technische en persoonlijke horizon verbreden in een leuke en creatieve omgeving? Wens je een echt lid te zijn van de aariXa familie in plaats van als een nummer behandeld te worden? Over ons aariXa is een geweldig bedrijf waar je je thuis voelt. We zijn een groeiend bedrijf dat stabiliteit en kwaliteit boven kwantiteit kiest. Als een toegewijd IT-bedrijf, zoekend naar de meest optimale bedrijfs- en ICT-oplossingen, bepalen en optimaliseren we zowel oplossingen voor KMO’s als voor grote, internationale bedrijven. Kortom: je wilt nooit vertrekken!
-
Lean professional Customer Communication & Experiences (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: COLRUYT GROUP
Type: Vaste Job
Werkvereenvoudiging is cruciaal voor elk bedrijf en al zeker voor Colruyt Group. We zijn ervan overtuigd dat we continu beter kunnen. Als werkvereenvoudiger zoek jij daarom elke dag opnieuw naar manieren om werkprocessen efficiënter te maken en de werktevredenheid van onze medewerkers te verhogen. Veel bedrijven verliezen tijd met taken die niet tot hun corebusiness behoren, zoals e-mails en vergaderingen. Of ze beseffen niet dat sommige processen met enkele ingrepen heel wat sneller kunnen. Colruyt Group wil anders te werk gaan: eenvoudiger en dus efficiënter. Daarom zetten wij werkvereenvoudigers in. Als werkvereenvoudiger voor CCX zoek jij actief naar manieren om het werk van onze medewerkers te vereenvoudigen. Je analyseert de manier van werken en brengt in kaart wat anders werken kan opbrengen. Samen met de betrokken medewerkers ga je aan de slag, je brengt hen de principes van o.a. kanban en visueel management bij, je moedigt hen aan en helpt hen om hun dagelijkse werk te verbeteren en te vergemakkelijken. Dat gaat vaak volgens dit scenario: Je bouwt mee aan het kanban-systeem en het visueel management in de teams. Waar zit het probleem precies: bij de planning, een specifiek procesonderdeel of de bezetting? Je analyseert het huidige proces en kijkt waar het fout loopt of beter kan. Je doet dit door opvolging en analyse van de meetpunten en procesindicatoren. Je overlegt met de medewerkers tijdens de dagelijkse stand-ups en denkt samen met hen na over een oplossing. Je steekt de handen uit de mouwen en komt samen tot een gedragen resultaat. Daarbij reik je ook middelen aan waarmee de medewerkers zelf aan werkvereenvoudiging kunnen doen. Je werkt in Halle.
-
Connect-ICT - Service Desk Operator (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Functie Als Service Desk Operator ontvang je dagelijks oproepen ivm technische problemen. Je voegt het incident toe in het Service Management Tool. Vervolgens analyseer je het probleem en je geeft hieraan een gepaste oplossing. Eens de oplossing geïmplementeerd is breng je de gebruiker op de hoogte. Als Service Desk Operator ben jij een onmisbare schakel in het IT landschap, zowel in de profitsector als in de non-profitsector. Jij bent diegene die zich bezig houdt met allerhande problemen inzake infrastructuur gaande van netwerkproblemen, authentication, desktop support (Hardware, software)... Profiel Bezit je over de volgende competenties, dan ben jij diegene waar we naar op zoek zijn om ons team te versterken: Bij voorkeur heb je al een 1ste ervaring in een Service Desk omgeving Windows ITIL SCCM Teamspirit Goede communicatie skills (Nederlands/Frans en Engels) zijn een must
-
Notari?le stage (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Vacature.com
Type: Leercontract
Gevarieerd werk met zelfstandig dossierbeheer en contact met cli?nteel. U zal verantwoordelijk worden voor het behandelen van alle soorten dossiers : verkopingen, leningen, schenkingen en aangiftes van nalatenschap, vennootschappen, patrimoniaal familierechtelijke dossiers, vermogensplanning e.d. Werkomgeving: Associatie van notarissen die zich tot doel stelt om de kwaliteit van haar diensten op constante wijze te verbeteren; team van 10 mensen?; aangename werkomgeving - moderne infrastructuur?; ruime bibliotheek aanwezig?; praktisch gelegen in hartje Brussel op 10 minuten te voet van Brussel Centraal of Brussel Zuid. Gewenste profiel: Master rechten/ notariaat, voor duurzame samenwerking Stiptheid/precisie, discretie, in teamverband kunnen werken Zeer goede kennis van de Nederlandse taal; goede kennis van de Franse taal en/of Engels zijn pluspunten. Wij bieden: Correcte vergoeding volgens niveau en, naar mate van ontwikkeling, evolutief. Opleiding mede in het licht van een ideale vgl. examenvoorbereiding De ruimte wordt geboden om uw kennis te ontplooien en te verruimen in alle takken van het recht (oa opleidingen volgen). Het kantoor biedt een gevarieerde werkomgeving waar dagelijks en nauw overleg mogelijk is. Interesse? Solliciteer online via onderstaande rode knop. Notarissen Fran?ois Herinckx & Ken Penne Zuidstraat 146 1000 Brussel Tel.:02/512.01.40 Fax : 02/512.61.66 ? Indien u hier solliciteert zullen uw CV en motivatiebrief, die onder andere identificatiegegevens, gegevens betreffende het beroep en academisch curriculum bevatten, in onze databank voor een periode van 3?jaar na afloop van de aanwervingsprocedure worden bijgehouden om redenen van gerechtvaardigd belang (Bv: contacteren voor een nieuwe job). Deze gegevens zullen niet worden verspreid naar derden tenzij met toestemming van de sollicitant of wettelijke verplichting. De sollicitant kan zijn recht op rectificatie en vernietiging uitoefenen door de notaris te contacteren op volgend e-mailadres?: [email protected]
Zoek naar antwoorden van DAMOVO BENELUX SA in sociale netwerken
Look for responds of DAMOVO BENELUX SA in social networks
Lees alle opmerkingen voor DAMOVO BENELUX SA. Laat een reactie achter voor DAMOVO BENELUX SA. DAMOVO BENELUX SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DAMOVO BENELUX SA. Leave a respond for DAMOVO BENELUX SA. DAMOVO BENELUX SA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DAMOVO BENELUX SA op de google maps. Adres en contacten DAMOVO BENELUX SA Location of DAMOVO BENELUX SA on the google maps. Address and contacts of DAMOVO BENELUX SA
Andere gerelateerde bedrijven als come DAMOVO BENELUX SA DAMOVO BENELUX SA: FORTIS | DRUKKERIJ G VAN GRIEKEN | Declerck L | Art graphics (b') | P?TISSERIE HODE
Other related companies as DAMOVO BENELUX SA: FORTIS | DRUKKERIJ G VAN GRIEKEN | Declerck L | Art graphics (b') | P?TISSERIE HODE
DAMOVO BENELUX SA is een bedrijf dat 2001 is geregistreerd in de regio Bruxelles, België. De volledige naam van het bedrijf is DAMOVO BENELUX SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05044891357. Het bedrijf DAMOVO BENELUX SA bevindt zich op het adres: 1130-Bruxelles. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 140 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 579,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 745,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Producten gemaakt in DAMOVO BENELUX SA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DAMOVO BENELUX SA is Printing, Publishing en Allied Industries, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DAMOVO BENELUX SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DAMOVO BENELUX SA, openstaande posities, locatie van DAMOVO BENELUX SA op de kaart.
DAMOVO BENELUX SA is a company, that was registered 2001 in Bruxelles region, Belgium. Full name of company is DAMOVO BENELUX SA, company assigned to the tax number BE05044891357. The company DAMOVO BENELUX SA is located at the address: 1130-Bruxelles. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 140 employees work in this company. Capital - 579,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 745,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Products created in DAMOVO BENELUX SA were not found.
The main activity of DAMOVO BENELUX SA is Printing, Publishing and Allied Industries, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of DAMOVO BENELUX SA is not available. You also can look at reviews of DAMOVO BENELUX SA, open positions, location of DAMOVO BENELUX SA on the map.
