O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE

Particuliere bedrijvenHolding and Other Investment Offices • O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE
Private companiesHolding and Other Investment Offices • O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE

Contactgegevens O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE: address, phone, fax, email, website, opening hours

O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE

Regio (region): N\A, België

Adres (address): RUE AUX LAINES 23; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES, België

Telefoon (phone): 25124453 (+32-25124453) 25124453 (+32-25124453)

Fax (fax): +32 (87) 866-77-78 +32 (87) 866-77-78

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE
Products information O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE

BTW identificatienummer (tax): BE07992248535
Ondernemingsnummer: 1596832275
Hoofdstad (capital): 726,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 530,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Laag
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia
Jaar van oprichting (foundation year): 2007

Produits: Bois.

Product categorie (product category): Bois Gr. Quincailleries

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE
(Get full report from official database of BE for O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE)

Aanvulling soorten activiteiten voor O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE
Addition kinds of activities for O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE

207499. Katoenzaadoliefabrieken, niet inbegrepen | Cottonseed oil mills, nec
516200. Kunststofmaterialen en basisvormen | Plastics materials and basic shapes
30690607. Rug rugverbindingen, latex | Rug backing compounds, latex
32720319. Drempels, pre-terrazzo | Thresholds, precast terrazzo
34430501. Atoomafvalbakken | Atomic waste casks
38279903. Contour projectoren | Contour projectors
86110104. Vereniging openbare verenigingen | Public utility association

Werken bij O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE. Looking for open vacancies in other companies

  • Operatoren in twee ploegen (M/V) (AALST)

    Regio: AALST

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Als operator ben je verantwoordelijk voor het instellen van de machines, controle van het product en verpakken Je bent flexibel naar jobinhoud.

  • Boekhoudkundig Medewerker (TERNAT)

    Regio: TERNAT

    Bedrijf: Konvert Office Aalst

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant, gelegen te Ternat, zoeken we een boekhoudkundig-administratief medewerker: - Boekhouding van A tot Y in expert M plus - Administratieve opvolging van de werven - Opmaak signalisatievergunningen - Algemene administratie (Archief, telefonie, briefwisseling, enz.)

  • HVAC Technieker - Opstarter M/V (GEEL)

    Regio: GEEL

    Bedrijf: SPIE BELGIUM

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Gespecialiseerd in elektriciteit, mechanica, HVAC, energie, piping en infrastructure, helpt SPIE Belgium zijn klanten bij het ontwerpen en realiseren van hun technische uitrusting en bij de exploitatie en het onderhoud van hun installaties Voor onze afdeling Building Systems HVAC Geel zijn we op zoek naar een HVAC Technieker / Opstarter. Je bent verantwoordelijk voor het voorbereiden, controleren en opstarten van HVAC installaties. Tot je takenpakket behoort daarbij vooral: U controleert de installatie op de werven naar aanloop van de opstart: - Op basis van de geleverde informatie controleert u de technische installatie - U volgt mee de planning op met betrekking tot de opstart van de installatie - U controleert of de installatie is opgevuld tot de juiste druk, de expansievaten juist zijn ingesteld, … U begeleidt samen met de elektricien en een regeltechnieker de opstart van de HVAC installatie: - IO testen - Opstarten van installatie - Coördinatie tussen de techniekers op de werf Opvolging tijdens garantieperiode: - Nazorg en eventuele interventies op de installatie tijdens de garantieperiode Interesse in deze vacature? Solliciteer online via www.spiewerftaan.be Voor meer info: 014 56 20 10

  • Servicetechnieker (GENK)

    Regio: GENK

    Bedrijf: T-INTERIM HASSELT

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Als servicetechnieker: Verzorg je de interventies van onze industriële en commerciële koeltechnische systemen (ventilatie, airconditioning,…) Kom je steeds terecht bij onze klanten actief in diverse sectoren (hotels, winkelketens, bedrijven, …) Sta je in voor de opstart van onze nieuw geplaatste installaties. Je meet en regelt deze zodat ze steeds de juiste temperaturen kunnen verzekeren. Voer je herstellingen uit en los je storingen op. Hiervoor kan je ook steeds terugvallen op de kennis van collega’s of de knowhow uit onze eigen database. Doe je onderhoud aan de airco’s en ventilatiesystemen. Licht je de functionaliteiten van de installatie toe aan onze klanten. Bedrijfsprofiel: De klant richt zich op klimatisatie van een eenvoudige airco tot een volledig geïntegreerd klimaatbeheersingssysteem met koeling, verwarming en luchtzuivering. Zij bieden hun klanten een totaaloplossing voor de installatie van een klimaatsysteem in combinatie met elektriciteitswerken, sanitair en verlichting.

  • Huishoudhulp in Oostkamp (OOSTKAMP)

    Regio: OOSTKAMP

    Bedrijf: OZ - Huishoudhulp

    Type: Dienstenchequebaan

    FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.

  • Exclusieve huishoudhulp (M/V) 8 u bij gezin in Rumbeke, combineren met andere gezinnen mogelijk! (Regio Roeselare-Izegem)

    Regio: Regio Roeselare-Izegem

    Bedrijf: HOME MAID

    Type: Dienstenchequebaan

    Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houd.Netheid en orde is voor jouw een must en voelt natuurlijk aan.Je bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt, dan ben je bij ons aan het juiste adres!Je komt terecht in een kindvriendelijke omgeving.Je bent niet bang van een hondje , dan is dit gezin een ideale plaats voor u.De voorkeur gaat uit naar 8 u op een volledige dag , dit kan altijd besproken worden. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.

  • Stagiair bij Start People Gent! (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: Start People Gent LA

    Type: Studentenjob

    We bieden een gevarieerde en leerrijke stageplaats in Gent. Je taken bestaan uit: infosessies geven aan nieuwe kandidaten planningen maken en invullen klantencontacten hulp bieden bij adminstratie het zoeken van geschikte kandidaten

  • Student sales assistant (m/v) (MOORSEL)

    Regio: MOORSEL

    Bedrijf: DAOUST

    Type: Studentenjob

    Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! Wij zijn op zoek naar gemotiveerde studenten die zich minstens 2 keer per week kunnen vrijmaken voor volgende taken: - telefonisch klantencontact - agenda / afsprakenplanning voor de commerciële buitendienst

  • R&S Advisor voor internationale organisatie (WAREGEM)

    Regio: WAREGEM

    Bedrijf: VIO-Interim

    Type: Vaste Job

    Voor onze klant in regio Waregem zijn we op zoek naar een R&S advisor: - Je komt terecht in een zeer dynamisch team van 5 collega's - Je bent verantwoordelijk voor het wervings- en selectieproces - Je selecteert de gepaste rekruteringskanalen - Je plant en realiseert aanwervingscampagnes - Je stelt interne en externe publicaties op voor jouw vacatures - Je neemt deel aan jobbeurzen - Je ondersteunt de HR Business Partner in een aantal administratieve taken Bedrijfsprofiel: Je komt terecht in een internationale organisatie die wereldwijd actief is. Daarnaast zijn ze één van de marktleiders in hetgeen ze doen. Je komt hier terecht in een technische organisatie met familiaal karakter.

  • kelner restaurant (LOMMEL)

    Regio: LOMMEL

    Bedrijf: Restaurant Cocotte

    Type: Vaste Job

    Wij zijn op zoek naar een kelner voor ons restaurant. Startdatum is voorzien begin oktober. U staat in voor de mice en place, zaaldienst, ontvangen van gasten, uitleg menu en drank. Ook dient u het eten op en schenkt u de drank.

  • Kinderverzorger / Kinderverzorgster op zelfstandige basis (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: BABYHUISJE AAN DE WATERKANT

    Type: Zelfstandige activiteit

    Je staat in voor de dagelijkse verzorging van kinderen tussen 0 en 3 jaar. Je verzorgt, animeert en leert de kinderen allerlei aan, dit in een huiselijke sfeer. Je bent iemand die gemakkelijk structuur kan aanbrengen in de leefwereld van de kinderen. Hiervoor ben ik op zoek naar een gemotiveerd en betrouwbaar persoon, flexibeliteit is een must. Huishoudelijke taken behoren ook tot het takenpakket.

  • Flexi zaalmedewerker - Pizza Hut Wilrijk (WILRIJK)

    Regio: WILRIJK

    Bedrijf: Pizza Hut België

    Type: Flexijob

    Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden in de zaal: Je bent verantwoordelijk voor het onthaal van de klanten. Je bent in staat om een goede service te verlenen. Je bent in staat om telefonische bestellingen te behandelen. Je bent verantwoordelijk voor de bevoorrading van de verschillende werkstations. Je staat in voor het onderhoud van de zaal en het sanitair. Je bent verantwoordelijk voor de opening en de sluiting van de zaal.

Zoek naar antwoorden van O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE in sociale netwerken
Look for responds of O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE in social networks

Lees alle opmerkingen voor O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE. Laat een reactie achter voor O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE. O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE. Leave a respond for O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE. O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE op de google maps. Adres en contacten O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE
Location of O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE on the google maps. Address and contacts of O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE

Andere gerelateerde bedrijven als come O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE: JCCS | BRILJANT SOFTWARE NV | BRIGITTE DELIE | AMANDUS GIJSEMANS | BASTENIE

Other related companies as O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE: JCCS | BRILJANT SOFTWARE NV | BRIGITTE DELIE | AMANDUS GIJSEMANS | BASTENIE

O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07992248535. Het bedrijf O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE bevindt zich op het adres: RUE AUX LAINES 23; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 726,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 530,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Bois Gr. Quincailleries. Lijst met producten zijn Produits: Bois..
De hoofdactiviteit van O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE is Holding and Other Investment Offices, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, openstaande posities, locatie van O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE op de kaart.

O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, company assigned to the tax number BE07992248535. The company O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE is located at the address: RUE AUX LAINES 23; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 726,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 530,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Bois Gr. Quincailleries. List of products are Produits: Bois..
The main activity of O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE is Holding and Other Investment Offices, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE is not available. You also can look at reviews of O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, open positions, location of O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company O. GOEMAERE & CO/O GOEMAERE & CIE, employees, financial statistics.